Kapat

Markalar

Yılmazlar’ın sektördeki 60 yıllık gücü ve tecrübesini arkamıza alarak, yapı malzemeleri sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Hedefimiz, sunduğumuz dünya markaları ile yaşam alanlarınızı güzelleştirmektir.

WINDISCH

WINDISCH

Faaliyetimiz, üç farklı ürün yelpazesine ayrılan zarif, pratik ve fonksiyonel tasarıma dayanan bir politika ile banyo alanına yönelik eşyaların ve tamamlayıcıların üretimine odaklanmaktadır: büyütme aynaları, aksesuarlar (çöp kutuları, rulo tutucu, havlu rafları, sabunluklar vb.) ve tamamlayıcılar (jel dağıtıcılar, kağıt kutuları vb.).

Sonia

Sonia

Sonia. Banyo için benzersiz ürünler yaratma tutkusu: aksesuarlar, mobilyalar, lavabolar, aynalar, aydınlatma ... insanların ve çevrelerinin yaşam kalitesini iyileştiren kişiliğe sahip ürünler. 

Ancak bu tutku, salt yaratmanın ötesine geçer. Sonia'nın konseptleri, soyut fikirlere, duygulara veya anlayışlara dayalı ürünler haline geliyor.

PAKDUS

PAKDUS

Pakduş 1996 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. 2007 yılı Mayıs ayında faaliyete soktuğu 5000 m2'lik kendi tesislerinde 47 kişilik tecrübeli ekibi ile tamamını iç piyasadan tedarik ettiği hammaddeleri kullanarak ülke ekonomisine katkı sağlamak için özveri ile çalışmaktadır.

Piemme

Piemme

İnsanlar, teknoloji ve gelişmiş süreçler aracılığıyla kalite, stil ve tasarım açısından farklılık gösteren, yenilikçi tasarım ve estetik sağlamak için tasarlanmış Made in Italy ürünlerini yaratan ve dağıtan bir şirket olarak kendimizi pekiştirmeyi hedefliyoruz.

Qua

Qua

QUA Granite; her geçen gün etkinliğini daha da arttırarak, yurt içi ve yurt dışı piyasalarında kaliteli ürün ve iyi hizmet anlayışı ile pazar payını genişletecek faaliyetler yürütmektedir. Çevre dostu, iş güvenliği konusunda duyarlı bir biçimde geliştirilmiş ve yenilikçi teknolojilerle etkin bir biçimde hizmet veren firma, çağdaş ve değer üreten bir anlayışla ülkemiz geleceğinde vazgeçilmez bir şirket olmayı yol haritası olarak belirlemiştir.

CIFRE

CIFRE

En iyi üretim süreçlerine sahip avangart tasarım. Cifre Cerámica, yüksek kaliteli, avangart ve trendlere uygun karolardan oluşan kapsamlı bir kataloğa sahiptir. Kutucuklardaki en son trendlere uygun sonsuz bir yeni format listesi ile geliştirme ve ürünlerde lideriz.

AVA

AVA

La Fabbrica, yüksek kaliteli kaldırımların ve seramik zemin kaplamalarının üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.Ava Ceramica ile kalite arayışımızı şirket felsefemize dönüştürdük, ürünlerimizi tasarımdan üretime, satışa, araştırma laboratuarından üretim tesisine ve yaygın dağıtımımıza her zaman eşlik eden bir değer haline getirdik.

Colorker

Colorker

Colorker, 1987 yılında ortak bir hedefi paylaşan bir grup seramik endüstrisi girişimcisi tarafından kuruldu: duyguları uyandırabilen seramik ürünler yaratmak. Yıllar sonra, Colorker vizyonunu geliştirdi ve genişletti ve şu anda yaratıcılık ve teknolojinin ön saflarında kalmaya kararlı bir iş grubu olan Colorker Group oldu

System

System

Faaliyete başladığımız ilk günden beri yaratıcılık, tasarım, model geliştirme ve Ar-Ge’ye çok önem vermekteyiz. Bünyemizde bulunan profesyonel tasarım ekiplerimizin geliştirdiği özgün ürünlerimizi, sürekli yeni yatırımlar ile desteklediğimiz modern makine parkurumuz ve tesislerimizde üretmekteyiz. 

HANSGROHE

HANSGROHE

Banyo ile mutfak tasarımınız için yaratıcı fikirler ve öneriler bulabilirsiniz. Online bilgilerimiz, mobil araçlarımız veya indirebileceğiniz kataloglarla size planlama aşamasında ilham ve destek vermek istiyoruz. Bilinmesi gereken: Biz satış sonrasında da güvenilir bir ortağız. Özellikle söz konusu yardım, servis, garanti veya yedek parçalar olduğunda.

EVIMETAL

EVIMETAL

Evimetal, 1967 yılından günümüze kadar, paslanmaz çelik kalıp ve tasarımları yapmaktadır. Son 10 yıldır ise dekoratif ve teknik profil, duş kanalı, süzgeç, radyatör, havlupan, bahçe mobilyaları üretmekte olup inox yapı ürünleri sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir.

ARDEX

ARDEX

Yapılardaki güizli güç olarak nitelendirilen ARDEX, 60 yıldan fazla bir süredir sektörde olan, müşteriler ve uygulayıcılar için güvenilir ve kaliteli ürünler sunan lider bir markadı. Ardex bugün hala bağımsız bir aile şirketidir.

GEBERIT

GEBERIT

Global şirketler topluluğu olan Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat konusunda lider markadır. Birçok Avrupa ülkesinde hizmet veren Geberit, sıhhi tesisat teknolojileri ve banyo ürünleri alanında müşterilerine özgün ve ayırt edici değerler sunmaktadır.

SCHELL

SCHELL

SCHELL, bina tesisatı için kullanılan armatürlerin dünya çapında lider üreticilerinden biridir. Ara musluk ve cihaz bağlantısı armatürleri ile ilgili kapsamlı ürün yelpazemizin yanında genel ticari tesislerde lavabo, duş, tuvalet ve pisuarlarla ilgili tüm armatürlerin sistem sağlayıcısıdır.

QUUP

QUUP

Quup Güvenli, estetik ve yüksek verimli ısıtma sistemleri tasarlayıp ısıtma sistemlerinde en iyi olmak için üretim yapmaktadır. 3 kıtada tüketicisi ile buluşan QUUP, tasarımı ve renklendirmesiyle büyük beğeni toplamaktadır.

CRESTA

CRESTA

Cresta, 1980 yılında mobilya sektörüne attığı adımla ticaret hayatına başladı. 1990 yılında mobilya sektöründeki tecrübesini uluslararası yeterliliğe sahip tasarımcılar, uzman elemanlar, modern makine ve yüksek teknolojili ekipmanlar ile birleştirerek hazır banyo mobilyası alanında seri üretim yapma kabiliyetine sahip ilk firmalardan biri olmayı başardı.

ARTEMIS

ARTEMIS

Artemis A.Ş. 1997 yılından itibaren üretim ve hizmetlerine Gebze Organize Sanayi Bölgesinde ki 11.000m²’lik arazide kapalı alanı da 10.000m² olan fabrikasında devam etmektedir. Tüm ürün gamını tek bir çatı içerisinde kendi üretmektedir. Günümüzde Artemis A.Ş. banyo yıkanma alanlarında, lider olduğu Akrilik Küvet ve Duş Teknesi, Solid Surface, Lineer Süzgeç ve Buharlı Masajlı Sistemler yanında, Duşakabin üretiminde de uluslararası standartlarda, özgün tasarımlar yaparak sektörün öncü firması haline gelmiştir.

GROHE

GROHE

GROHE’de tasarım, yalnızca estetikle sınırlı bir kavram olarak görülmez. Biçim ve işlevin en doğru şekilde bir araya geldiği bir kalite özelliği olarak ele alınır.

BONGIO

BONGIO

1936 yılında Mario Bongio’nun tutkusu vensezgisi sayesinde İtalya-Novara’nın kalbinde, küçük bir fabrikada üretime başlayan Bongio, “%100 yüksek italyan kalitesi” mottosu ile eşsiz tasarımlara imza atmaktadır.

DURAVIT

DURAVIT

Duravit ,uluslararası seviyede iş yapan ve tüm dünyada 10 üretim tesisinde 5.000’i aşkın çalışanı ile kökeni daima “yenilik geleneğine” dayanmış bir markadır. Duravit yenilikçi teknolojisi, olağandışı tasarımı ve yeni ürün segmentleri liştirmesiyle yeni bölgelerde yer edinme konusundaki istekliliğini göstermeye devam etmektedir.

BOCCHI

BOCCHI

1950’den günümüze ‘il bagno per utti’ mottosuyla, modern ve insan odaklı tasarım anlayışını, yüksek teknoloji ile birleştirerek seramik sağlık gereçleri, banyo mobilya ve aksesuarları, banyo ve mutfak armatürleri, gömme rezervuar, sırlı porselen ve seramik karo, Care&Comfort yaşlı ve bedensel engelli ürün kategorilerinde üretim yapıyor.

LAUFEN

LAUFEN

1892 yılında kurulan Laufen, banyoyu yaşam alanı olarak tasarlamayı hedeflemektedir. Tasarım, kalite ve işlev hepsi birlikte uluslararası lider bir üretici olan geleneksel İsviçre markasının kişiliğini yansıtır. LAUFEN tasarımını bu kadar özel yapan İsviçre üreticilerinin orijinal bakış açılarıdır.

EMIL Ceramica - Emil Group

EMIL Ceramica - Emil Group

Geleneksel ve şık desenleri yenilikçi teknolojilerle işleyen Emil Ceramica, 1961 yılından bu yana ürün ve hizmet üretiyor. Tecrübesini ve teknolojiyi kullanarak, dünyanın birçok noktasına ulaşan marka, fark yaratan projeleriyle de birçok mimar ve dekorasyon uzmanının dikkatlerini üzerine çekiyor.

FIANDRE - Architectural Surfaces

FIANDRE - Architectural Surfaces

Full-body porselen üretiminde lider marka olan Fiandre, yüzden fazla ülkede tıptan eğlence sektörüne kadar bütün yaşam alanlarında çözümler sunmaktadır. Teknoloji açısından her zaman öncü firma olan Fiandre, “Active Clean Air & Antibacterial Ceramic” teknolojisi ile bakteri ve kir önleyici özelliğe sahip seramikler üretmektedir.

INALCO - Looking Forward

INALCO - Looking Forward

40 yılı aşkın süredir ürettiği teknoloji ve ürünler ile sektörde birçok ilke imza atan Inalco, farklı kullanım alanları için yüzeyler oluşturmaktadır. Buldukları H2O Full Digital yöntemi seramik üretiminde bir devrimi temsil etmektedir. Bu yöntem seramiklerde olağanüstü çözünürlük kalitesi elde etmeyi sağlarken, seramik üretimi sırasında harcanan suyu %70 oranında azaltmaktadır. Bu sayede yılda ortalama 10 milyon litre su tasarruf sağlanmaktadır.

VENİS Porcelanosa Group

VENİS Porcelanosa Group

Porcelanosa Group firmasını oluşturan 8 markadan biri olan Venis, dünya üzerindeki 500’den fazla iş ortağı ile seramik üretimi konusunda üst sıralarda pozisyon almaktadır. Venis,kullanıcılarına tek bir marka çatısı altında bütün seramik ihtiyacını karşılayabilme imkanı sağlıyor.

GIGACER S.P.A.

GIGACER S.P.A.

Gigacer tecrübesini teknolojik inovasyon ile harmanlayarak yüksek kalitede ve tüm zamanlara uygun seramikler üretmektedir. İtalya’nın Feanze kentinde doğaya saygılı bir şekilde üretim yapan Gigacer, ürünlerinde 4,8mm inceliğe kadar inebilmektedir.

MAINZU Ceramica

MAINZU Ceramica

Mainzu, 20x20 seramik üretiminde öncü bir firmadır. 1963 yılında, İspanya’nın Vila-Real kentinde kurulan şirket, küçük ebatlı seramik konusunda yenilikçi, muadillerinden farklılaşan ürünler sunmaktadır.

VALENTINO - Ceramiche Piemme

VALENTINO - Ceramiche Piemme

50 yıllık seramik üretim tecrübesi ile dünya çapında tanınan bir marka olan Ceramiche Piemme, Valentino markası ile iş birliği yaparak oluşturduğu bu koleksiyonda şıklık ve zarafet arayanlara çağdaş formda çözümler sunuyor.

Markalar

Yılmazlar’ın sektördeki 60 yıllık gücü ve tecrübesini arkamıza alarak, yapı malzemeleri sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Hedefimiz, sunduğumuz dünya markaları ile yaşam alanlarınızı güzelleştirmektir.

WINDISCH

WINDISCH

Faaliyetimiz, üç farklı ürün yelpazesine ayrılan zarif, pratik ve fonksiyonel tasarıma dayanan bir politika ile banyo alanına yönelik eşyaların ve tamamlayıcıların üretimine odaklanmaktadır: büyütme aynaları, aksesuarlar (çöp kutuları, rulo tutucu, havlu rafları, sabunluklar vb.) ve tamamlayıcılar (jel dağıtıcılar, kağıt kutuları vb.).

Sonia

Sonia

Sonia. Banyo için benzersiz ürünler yaratma tutkusu: aksesuarlar, mobilyalar, lavabolar, aynalar, aydınlatma ... insanların ve çevrelerinin yaşam kalitesini iyileştiren kişiliğe sahip ürünler. 

Ancak bu tutku, salt yaratmanın ötesine geçer. Sonia'nın konseptleri, soyut fikirlere, duygulara veya anlayışlara dayalı ürünler haline geliyor.

PAKDUS

PAKDUS

Pakduş 1996 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. 2007 yılı Mayıs ayında faaliyete soktuğu 5000 m2'lik kendi tesislerinde 47 kişilik tecrübeli ekibi ile tamamını iç piyasadan tedarik ettiği hammaddeleri kullanarak ülke ekonomisine katkı sağlamak için özveri ile çalışmaktadır.

Piemme

Piemme

İnsanlar, teknoloji ve gelişmiş süreçler aracılığıyla kalite, stil ve tasarım açısından farklılık gösteren, yenilikçi tasarım ve estetik sağlamak için tasarlanmış Made in Italy ürünlerini yaratan ve dağıtan bir şirket olarak kendimizi pekiştirmeyi hedefliyoruz.

Qua

Qua

QUA Granite; her geçen gün etkinliğini daha da arttırarak, yurt içi ve yurt dışı piyasalarında kaliteli ürün ve iyi hizmet anlayışı ile pazar payını genişletecek faaliyetler yürütmektedir. Çevre dostu, iş güvenliği konusunda duyarlı bir biçimde geliştirilmiş ve yenilikçi teknolojilerle etkin bir biçimde hizmet veren firma, çağdaş ve değer üreten bir anlayışla ülkemiz geleceğinde vazgeçilmez bir şirket olmayı yol haritası olarak belirlemiştir.

CIFRE

CIFRE

En iyi üretim süreçlerine sahip avangart tasarım. Cifre Cerámica, yüksek kaliteli, avangart ve trendlere uygun karolardan oluşan kapsamlı bir kataloğa sahiptir. Kutucuklardaki en son trendlere uygun sonsuz bir yeni format listesi ile geliştirme ve ürünlerde lideriz.

AVA

AVA

La Fabbrica, yüksek kaliteli kaldırımların ve seramik zemin kaplamalarının üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.Ava Ceramica ile kalite arayışımızı şirket felsefemize dönüştürdük, ürünlerimizi tasarımdan üretime, satışa, araştırma laboratuarından üretim tesisine ve yaygın dağıtımımıza her zaman eşlik eden bir değer haline getirdik.

Colorker

Colorker

Colorker, 1987 yılında ortak bir hedefi paylaşan bir grup seramik endüstrisi girişimcisi tarafından kuruldu: duyguları uyandırabilen seramik ürünler yaratmak. Yıllar sonra, Colorker vizyonunu geliştirdi ve genişletti ve şu anda yaratıcılık ve teknolojinin ön saflarında kalmaya kararlı bir iş grubu olan Colorker Group oldu

System

System

Faaliyete başladığımız ilk günden beri yaratıcılık, tasarım, model geliştirme ve Ar-Ge’ye çok önem vermekteyiz. Bünyemizde bulunan profesyonel tasarım ekiplerimizin geliştirdiği özgün ürünlerimizi, sürekli yeni yatırımlar ile desteklediğimiz modern makine parkurumuz ve tesislerimizde üretmekteyiz. 

HANSGROHE

HANSGROHE

Banyo ile mutfak tasarımınız için yaratıcı fikirler ve öneriler bulabilirsiniz. Online bilgilerimiz, mobil araçlarımız veya indirebileceğiniz kataloglarla size planlama aşamasında ilham ve destek vermek istiyoruz. Bilinmesi gereken: Biz satış sonrasında da güvenilir bir ortağız. Özellikle söz konusu yardım, servis, garanti veya yedek parçalar olduğunda.

EVIMETAL

EVIMETAL

Evimetal, 1967 yılından günümüze kadar, paslanmaz çelik kalıp ve tasarımları yapmaktadır. Son 10 yıldır ise dekoratif ve teknik profil, duş kanalı, süzgeç, radyatör, havlupan, bahçe mobilyaları üretmekte olup inox yapı ürünleri sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir.

ARDEX

ARDEX

Yapılardaki güizli güç olarak nitelendirilen ARDEX, 60 yıldan fazla bir süredir sektörde olan, müşteriler ve uygulayıcılar için güvenilir ve kaliteli ürünler sunan lider bir markadı. Ardex bugün hala bağımsız bir aile şirketidir.

GEBERIT

GEBERIT

Global şirketler topluluğu olan Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat konusunda lider markadır. Birçok Avrupa ülkesinde hizmet veren Geberit, sıhhi tesisat teknolojileri ve banyo ürünleri alanında müşterilerine özgün ve ayırt edici değerler sunmaktadır.

SCHELL

SCHELL

SCHELL, bina tesisatı için kullanılan armatürlerin dünya çapında lider üreticilerinden biridir. Ara musluk ve cihaz bağlantısı armatürleri ile ilgili kapsamlı ürün yelpazemizin yanında genel ticari tesislerde lavabo, duş, tuvalet ve pisuarlarla ilgili tüm armatürlerin sistem sağlayıcısıdır.

QUUP

QUUP

Quup Güvenli, estetik ve yüksek verimli ısıtma sistemleri tasarlayıp ısıtma sistemlerinde en iyi olmak için üretim yapmaktadır. 3 kıtada tüketicisi ile buluşan QUUP, tasarımı ve renklendirmesiyle büyük beğeni toplamaktadır.

CRESTA

CRESTA

Cresta, 1980 yılında mobilya sektörüne attığı adımla ticaret hayatına başladı. 1990 yılında mobilya sektöründeki tecrübesini uluslararası yeterliliğe sahip tasarımcılar, uzman elemanlar, modern makine ve yüksek teknolojili ekipmanlar ile birleştirerek hazır banyo mobilyası alanında seri üretim yapma kabiliyetine sahip ilk firmalardan biri olmayı başardı.

ARTEMIS

ARTEMIS

Artemis A.Ş. 1997 yılından itibaren üretim ve hizmetlerine Gebze Organize Sanayi Bölgesinde ki 11.000m²’lik arazide kapalı alanı da 10.000m² olan fabrikasında devam etmektedir. Tüm ürün gamını tek bir çatı içerisinde kendi üretmektedir. Günümüzde Artemis A.Ş. banyo yıkanma alanlarında, lider olduğu Akrilik Küvet ve Duş Teknesi, Solid Surface, Lineer Süzgeç ve Buharlı Masajlı Sistemler yanında, Duşakabin üretiminde de uluslararası standartlarda, özgün tasarımlar yaparak sektörün öncü firması haline gelmiştir.

GROHE

GROHE

GROHE’de tasarım, yalnızca estetikle sınırlı bir kavram olarak görülmez. Biçim ve işlevin en doğru şekilde bir araya geldiği bir kalite özelliği olarak ele alınır.

BONGIO

BONGIO

1936 yılında Mario Bongio’nun tutkusu vensezgisi sayesinde İtalya-Novara’nın kalbinde, küçük bir fabrikada üretime başlayan Bongio, “%100 yüksek italyan kalitesi” mottosu ile eşsiz tasarımlara imza atmaktadır.

DURAVIT

DURAVIT

Duravit ,uluslararası seviyede iş yapan ve tüm dünyada 10 üretim tesisinde 5.000’i aşkın çalışanı ile kökeni daima “yenilik geleneğine” dayanmış bir markadır. Duravit yenilikçi teknolojisi, olağandışı tasarımı ve yeni ürün segmentleri liştirmesiyle yeni bölgelerde yer edinme konusundaki istekliliğini göstermeye devam etmektedir.

BOCCHI

BOCCHI

1950’den günümüze ‘il bagno per utti’ mottosuyla, modern ve insan odaklı tasarım anlayışını, yüksek teknoloji ile birleştirerek seramik sağlık gereçleri, banyo mobilya ve aksesuarları, banyo ve mutfak armatürleri, gömme rezervuar, sırlı porselen ve seramik karo, Care&Comfort yaşlı ve bedensel engelli ürün kategorilerinde üretim yapıyor.

LAUFEN

LAUFEN

1892 yılında kurulan Laufen, banyoyu yaşam alanı olarak tasarlamayı hedeflemektedir. Tasarım, kalite ve işlev hepsi birlikte uluslararası lider bir üretici olan geleneksel İsviçre markasının kişiliğini yansıtır. LAUFEN tasarımını bu kadar özel yapan İsviçre üreticilerinin orijinal bakış açılarıdır.

EMIL Ceramica - Emil Group

EMIL Ceramica - Emil Group

Geleneksel ve şık desenleri yenilikçi teknolojilerle işleyen Emil Ceramica, 1961 yılından bu yana ürün ve hizmet üretiyor. Tecrübesini ve teknolojiyi kullanarak, dünyanın birçok noktasına ulaşan marka, fark yaratan projeleriyle de birçok mimar ve dekorasyon uzmanının dikkatlerini üzerine çekiyor.

FIANDRE - Architectural Surfaces

FIANDRE - Architectural Surfaces

Full-body porselen üretiminde lider marka olan Fiandre, yüzden fazla ülkede tıptan eğlence sektörüne kadar bütün yaşam alanlarında çözümler sunmaktadır. Teknoloji açısından her zaman öncü firma olan Fiandre, “Active Clean Air & Antibacterial Ceramic” teknolojisi ile bakteri ve kir önleyici özelliğe sahip seramikler üretmektedir.

INALCO - Looking Forward

INALCO - Looking Forward

40 yılı aşkın süredir ürettiği teknoloji ve ürünler ile sektörde birçok ilke imza atan Inalco, farklı kullanım alanları için yüzeyler oluşturmaktadır. Buldukları H2O Full Digital yöntemi seramik üretiminde bir devrimi temsil etmektedir. Bu yöntem seramiklerde olağanüstü çözünürlük kalitesi elde etmeyi sağlarken, seramik üretimi sırasında harcanan suyu %70 oranında azaltmaktadır. Bu sayede yılda ortalama 10 milyon litre su tasarruf sağlanmaktadır.

VENİS Porcelanosa Group

VENİS Porcelanosa Group

Porcelanosa Group firmasını oluşturan 8 markadan biri olan Venis, dünya üzerindeki 500’den fazla iş ortağı ile seramik üretimi konusunda üst sıralarda pozisyon almaktadır. Venis,kullanıcılarına tek bir marka çatısı altında bütün seramik ihtiyacını karşılayabilme imkanı sağlıyor.

GIGACER S.P.A.

GIGACER S.P.A.

Gigacer tecrübesini teknolojik inovasyon ile harmanlayarak yüksek kalitede ve tüm zamanlara uygun seramikler üretmektedir. İtalya’nın Feanze kentinde doğaya saygılı bir şekilde üretim yapan Gigacer, ürünlerinde 4,8mm inceliğe kadar inebilmektedir.

MAINZU Ceramica

MAINZU Ceramica

Mainzu, 20x20 seramik üretiminde öncü bir firmadır. 1963 yılında, İspanya’nın Vila-Real kentinde kurulan şirket, küçük ebatlı seramik konusunda yenilikçi, muadillerinden farklılaşan ürünler sunmaktadır.

VALENTINO - Ceramiche Piemme

VALENTINO - Ceramiche Piemme

50 yıllık seramik üretim tecrübesi ile dünya çapında tanınan bir marka olan Ceramiche Piemme, Valentino markası ile iş birliği yaparak oluşturduğu bu koleksiyonda şıklık ve zarafet arayanlara çağdaş formda çözümler sunuyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Fulya Mah. Garaj Sk. Cennet Han Apt. No: 7/B Mecidiyeköy - İstanbul
  • +90 (212) 288 12 67
  • [email protected]

© 2021 | NESA Creative | Tüm hakları saklıdır.